TechNews.bg
Водещи новиниНовиниТоп новиниХардуер и Софтуер

Дългоочакваният iPhone SE 4 може да се появи преди април

Феновете на Apple скоро ще получат по-достъпен смартфон iPhone SE 4
(снимка: CC0 Public Domain)

Apple ще пусне на пазара достъпен модел iPhone SE 4 през април 2025 г., според вътрешен източник от компанията. Това ще се случи преди да излезе новата версия 18.3 на операционната система iOS.


Марк Гурман, анализатор от Блумбърг, твърди, че наследникът на iPhone SE (моделът SE 4) и новите iPad устройства са „разработени на базата на iOS 18.3”, но това „не означава”, че актуализациите на софтуера и устройствата ще станат достъпни едновременно.

По-рано се появиха информации, че новите модели iPhone SE и iPad 11 ще излязат на пазара заедно с операционните системи iOS 18.3 и iPadOS 18.3, но Марк Гърман отрече тези слухове.


Вместо това Гурман предполага, че Apple възнамерява да пусне устройствата „до април”, в някакъв момент „преди пускането на iOS 18.4”. Има различни спекулации за цените, като според най-оптимистичните слухове, iPhone SE 4 ще струва $499.

Прогнозите на анализатора обикновено са верни. Така че феновете на Apple могат да очакват тази пролет нови устройства от компанията, включително достъпен смартфон iPhone SE 4.

още от категорията

Intel поскъпна от слухове, че ще произвежда процесори за Apple

TechNews.bg

За първи път от 15 години Apple може да оглави пазара на смартфони

TechNews.bg

Смартфони с батерии 15 000 mAh се очакват скоро на пазара

TechNews.bg

Наближава ли краят на ерата на Тим Кук в Apple?

TechNews.bg

Тим Кук може да напусне Apple още следващата година

TechNews.bg

В търсене на абсолютния финес: iPhone Air

Мария Малцева

Коментари