TechNews.bg
БизнесВодещи новиниКомпанииНовини

А1 е любима марка на потребителите в категория „Телекомуникации”

Нина Неделчева-Георгиева, „Корпоративни комуникации”, получава наградата, връчена на А1 за любима марка на българските потребители (снимка: А1 България)

А1 България е любимата марка на потребителите в страната в категория „Телекомуникации”. Компанията беше отличена в класацията „Любимите марки” за 2025 година.

Първото място е в резултат на гласуване в три етапа, проведено през юни 2025 г., в което участваха десетки хиляди потребители. С най-висок брой събрани гласове в категорията, А1 затвърди лидерската си позиция за седми пореден път и получи дванадесето признание от престижната класация.


„Тази награда е изключително ценна за нас, защото е в резултат от лоялността и оценката на хората, на които посвещаваме идеите, енергията и усилията си в ежедневната си работа”, сподели Илияна Захариева, директор „Корпоративни комуникации” в А1 България.

Тя благодарим на клиентите, които припознават А1 като своя любим бранд и на всички над 4000 колеги в компанията, които допринасят за отличното качество и дигиталния начин на живот на потребителите и обществото в България. 


„Отличието е още един стимул да продължаваме да инвестираме в иновативни технологични услуги, високо качество и още по-добро изживяване за нашите клиенти”, допълни Захариева.

Класацията „Любимите марки” отбеляза рекордна активност в рамките на своето 17-о издание. Конкурсът не разчита на жури при номинациите, а на потребителските предпочитания. В настоящото издание над 75 000 потребители са дали близо 3 милиона гласа. 

още от категорията

Смартфони с 0% лихва от А1 през ноември

TechNews.bg

Черен  петък в А1: смартчасовници с до 50% отстъпка

TechNews.bg

Черният петък започва по-рано: смартфони с до 80% отстъпка от А1

TechNews.bg

ИТ гиганти прехвърлят милиарди помежду си

TechNews.bg

А1 остава най-голямата технологична компания в България

TechNews.bg

„Интернет за всички” обхваща близо 80 библиотеки в цялата страна

TechNews.bg