TechNews.bg
Водещи новиниНовиниСофтуер

Windows Threshold връща класическия старт бутон?

Следващата операционна система Windows Threshold може да възстанови класическия Старт бутон
Следващата операционна система Windows Threshold може да възстанови класическия Старт бутон и да излезе на пазара много по-рано, отколкото се очакваше

Windows Threshold е гореща тема сред феновете на Microsoft. Причината за това са слуховете, че следващата версия на операционната система ще възстанови класическия старт бутон.

По-рано се твърдеше, че Windows Threshold ще излезе в началото на 2015 година, но по последни информации новата ОС ще се появи на пазара много по-рано.

Анализаторът Пол Турот, който следи изкъсо дейността на Microsoft, смята, че Windows Threshold ще излезе след Windows Phone 8.1, която се очаква рано през 2014 г., и преди да бъдат слети Windows RT и Windows Phone в началото на 2015 г.


Това означава, че Threshold ще се появи още следващата година – вероятно през октомври или ноември. Големият въпрос е дали Threshold ще повлияе на планирания за началото на 2014 г. голям ъпдейт на Windows 8.1 с кодово име Spring GDR.


[related-posts]

Освен корекция на бъгове Spring GDR ще предложи оптимизации и други подобрения в Windows 8.1. Под въпрос все още е официалното име на обновлението – предполага се, че Microsoft може да го нарече просто Windows 8.2, предвид плановете на компанията за регулярни ъпдейти.

още от категорията

Microsoft си разработи собствен процесор за облака Azure

TechNews.bg

Сатя Надела: AI не трябва да обогатява само шепа технологични гиганти

TechNews.bg

Microsoft иска да отслаби монопола на Nvidia

TechNews.bg

Microsoft намалява зависимостта си от OpenAI

TechNews.bg

Microsoft иска да забрани препродажбата на лицензи за Office и Windows

TechNews.bg

Microsoft тества прехвърляне на приложения между Android и Windows

TechNews.bg

2 коментара

батко ви 11/12/2013 at 18:45

Като го натиснеш ще се показва среден пръст!

Отговор
Пламен 11/12/2013 at 14:19

Да нямахте предвид старт менюто? Защото бутона си го има и в 8.1, но менюто липсва… въпреки че има окастрена версия на старото старт меню, излизаща при натискането на десен бутон на мишката върху старт бутона…

Отговор

Коментари