TechNews.bg
E-обществоНовини

Мтел инвестира 200 000 лв. годишно в стажанти


Всяка година Мтел приема по 70 стажанти, част от които остават на работа в телекома
Всяка година Мтел приема по 70 стажанти, част от които остават на работа в телекома

Повече от 200 000 лева годишно инвестира Мтел в заплати, обучения, бизнес ателиета и тиймбилдинги на стажантите. Компанията приема около 70 стажанти на година от 2005 насам, като средно всеки трети от тях е останал на работа в телекома.


[related-posts]

53-ма младежи ще започнат своя стаж в Мтел тази година. Те се избрани сред повече от 1000 кандидати и ще трупат опит в областите информационни технологии,  телекомуникации, маркетинг, публични комуникации, финанси, право и човешки ресурси.

Най-голям е процентът на желаещите за направления телекомуникации, маркетинг и финанси. Кандидатстването за стаж в телекома продължава да бъде активно през цялата година. Стажът в компанията е платен, а продължителността му е от един до шест месеца.

За младежите стажът дава възможност за придобиване на практически опит и шанс за започване на работа. Компанията, от своя страна, подбира кадри, от каквито има най-голяма нужда.

още от категорията

Как да намерите квалифициран ИТ стажант

TechNews.bg

A1 приема 120 младежи на стаж тази година

TechNews.bg

Мтел вече е А1, търси лидерство в дигитализацията

Мария Малцева

Перник става по-сигурен град с видеонаблюдение от Мтел

TechNews.bg

Българите биха се доверили на AI система за контрол на дома

TechNews.bg

Мтел с над 10% ръст на печалбата за тримесечието

TechNews.bg

1 коментар

131317 14/06/2013 at 09:34

Халелуя!

Отговор

Коментари